Moderní bydlení na Žižkově

Klidné a moderní bydlení je snem mnohých z nás. Řada lidí z měst to řeší třeba vystěhováním do takzvaného satelitu. Tyto sterilní umělé vesničky však rozhodně nemusejí vyhovovat každému, navíc je z nich každodenně složitá doprava zpět do města za prací. Přitom dokonce přímo v hlavním městě můžete najít atraktivně lokality, které jsou jednak klidným místem k žití a zároveň poskytují veškerou občanskou vybavenost. Bude tak pouze na vás, zda po práci zvolíte odpočinek a relaxaci nebo se vypravíte do víru velkoměsta.

Mnoho možností pro aktivní životní styl

Lokalitu, která splňuje vše výše uvedené, lze samozřejmě označit jako velmi atraktivní. Takovéto moderní bydlení v Praze vám je schopna zajistit lokalita Na Vackově. Nachází se v městské části Praha Žižkov poblíž východní strany Vinohrad.

Mnoho možností pro aktivní životní styl

Mnoho možností pro aktivní životní styl

Právě Vinohrady jsou místem, kde budete mít mnoho možností k nakupování a užívání si společenského života. V tomto ohledu zde vzniká také nové centrum, které bude vybudováno v areálu bývalého nákladového nádraží Žižkov. Jenom několik kroků od bytového komplexu pak najdete třeba kino Aero.

Klid v okolí i v bytech

Těšíte se na klid? Potom je zde celá řada míst, které vám to mohu nabídnout. Jedná se zejména o oblasti jako sady na Krejcárku nebo Parukářka. Dále je to vrch Vítkov, skrz který prochází cyklostezka bývalým železničním tunelem. Přímo na nové byty v Praze 3 navazuje park Židovské pece. Aspekt klidu a relaxace ale zohledňují také samotné byty. Ty vám totiž nabídnou:

  • Mnoho soukromí
  • Balkony nebo lodžie
Klid v okolí i v bytech

Klid v okolí i v bytech

Samotný bytový komplex se nachází v pěti moderních rezidenčních objektech, které jsou vystavěny podél ulice Malešická. Právě jejich moderní architektura, která je velice členitá, nabízí vysokou míru soukromí, tolik vyhledávanou u moderního bydlení. Na výběr máte množství dispozic, a to od 1+kk do 5+kk. Vážní zájemci si mohou byt rezervovat.

Komentáře


Propagace a informace
Může vás zajímat

Nové developerské projekty Praha jsou skvělou volbou pro zájemce o atraktivní bydlení v Praze.

Zajímavé informace